КлючаркиКлючарки - село, центр сільської Ради, розташоване в 2,5 км від районного центру. У селі є однойменна залізнична станція на лінії Батьово - Стрий.

Орієнтовна кількість населення - 2630 чоловік. Сільраді підпорядковане село Павшино.

В Ключарках знаходиться відділення Мукачівського радгоспу-технікуму, центральна садиба якого розміщена в Мукачеві. За відділенням закріплені 1658 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 1064 га орної землі, 115 га саду, 102 га сіножатей, 129 га пасовищ. Воно вирощує овочеві культури і займається м'ясо-молочним тваринництвом. За високі показники в праці ланковому І. Ю. Гужваю присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці. 27 працівників радгоспу удо-/350/стоени орденів і медалей СРСР, серед них ордена Леніна - ланкова П. М. Гебеш.

В селі є восьмирічна школа, клуб із залом на 340 місць, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, дитсадок, магазини, комплексний приймальний пункт районного побутового комбінату, відділення зв'язку.


Перша згадка про Ключарках в історичних документах відноситься до 1773 р. У березні-квітні 1919 р. в селі існувала Радянська влада. У 1920 р. почала діяти організація Міжнародної (інтернаціональної) соціалістичної партії Підкарпатської Русі, яку очолював В. В. Бубряк. Під її керівництвом бідняки Ключарок брали участь у виступах трудящих, що проходили в Мукачеві. Після звільнення села від фашистських окупантів (26 жовтня 1944 р.) 41 житель добровільно вступив до лав Червоної Армії, 28 - до складу 1-го Чехословацького армійського корпусу. 30 з них за мужність і хоробрість нагороджені орденами і медалями СРСР, 19 віддали життя в боях за свободу і незалежність Батьківщини.

Уродженцями Ключарок є заслужена вчителька УРСР Т. В. Габель і заслужений майстер спорту, неодноразовий чемпіон СРСР з футболу в складі команди «Динамо» (Київ) Стефан Решко, а також нападник львівських "Карпат" Янош Габовда.

На околиці Ключарок виявлені кургани куштановицької культури (VI-IV ст. До н. Е..). Знайдена також римська монета II ст. нашої ери.