Великі БерегиОзеро поблизу села Великі Береги, що знаходиться у Берегівському районі віднедавна стало ще одним місцем для літнього відпочинку громадян. Раніше ця водойма використовувалась суто для риболовлі. А кілька років тому, територію коло озера вичистили, з одного боку озера зробили бесідки та спеціальні місця для розпалювання вогнища. Також, по обидва боки озера можна розкладати намети (палатки) і відпочивати чи жити тут хоч ціле літо. Варто зазначити, що одна з сторін озера, де саме і розташований пляж для купання, і де зазвичай відпочиваючі чи туристи розкладають свої намети знаходиться ліс. Так що тут можна знайти такий бажаний для когось тіньок. Також тут побудовані будиночки для відпочивальників, які здаються щодобово. Усі вони одного типу. У кожному є по 2 ліжка та холодильник. На вулиці, для тих, хто орендує будиночки, бесідки надаються до послуг безкоштовно.

Великі БерегиПри в’їзді до території озера є місце для стоянки, під охороною. Також тут є бар, і невеличкий зоопарк. Тут є павліни, страуси

Відпочинок біля озера платний. Вхід – 5 гривень з людини за добу. За один намет потрібно заплатити 15 гривень/добу, Стоянка автомобіля – 10 гривень/доба, Оренда бесідки – 40 грн/добу.

Можна тут і порибалити. Ціна – 40 гривень/3 спінінги чи вудки. Ціна будиночку на 2 спальних місця   у 2011 році становила 200 грн/добу.

Окрім цього, щороку навесні, тут проходить все обласний фестиваль риболовлі, де змагають рибаки, а потім варять уху і частують смачним закарпатським вином чи домашніми наливками чи горілкою.

Як доїхати:

Закрапатська область,

Автошлях Берегово – Іршава, проїхавши село Великі Береги (якщо їхати з Берегова до Іршави), поворот направо.

Приємного відпочинку Вам!

zakarpattyachko.com.ua

Loading...

Залиште свій коментар


Оновити Захисний код