Нове Село (Берегуйфолу) - село, центр сільської Ради, розташоване в 14 км від райцентру і за 5 км від залізничної станції Нове-Село на лінії Хмільник - Берегово. Населення - 2025 чоловік.
В селі розміщена бригада колгоспу ім. Леніна (центральна садиба знаходиться в с. Берегах). За бригадою закріплено 1744 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 1440 га орної землі, 104 га виноградників і близько 200 га лісу. Вирощують зернові (переважно пшеницю, ячмінь, кукурудзу) культури. Розвинене виноградарство. Тваринництво - молочно-м'ясного напряму. За успіхи, досягнуті в розвитку сільського господарства, 46 передовиків нагороджені орденами і медалями СРСР, в т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора-агроном бригади № 2 С. Ф. Бандурович.
На території Нового Села працюють: восьмирічна школа (20 вчителів та 229 учнів), будинок культури (з залом на 325 місць), бібліотека (книжковий фонд її становить 7,9 тис. примірників), фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садок, аптека, 4 магазини, швейна майстерня, відділення зв'язку. До 50-річчя утворення СРСР в Новому Селі при будинку культури на громадських засадах відкрито краєзнавчий музей. У партійній організації перебуває на обліку 18 комуністів, у комсомольській - 46 членів ВЛКСМ. Організації створені: партійна - в 1945, комсомольська - в 1947 році. Перші згадки про Новому Селі виявлені в письмових джерелах 1484 У 1566 р. село піддалося опустошеному набігу кримських орд. З березня по 21 квітня 1919 р. у Новому Селі існувала Радянська влада. У 1922 р. створена організація КПЧ, ініціаторами створення якої були учасники Великої Жовтневої соціалістичної революції та громадянської війни в Росії К. Молнар і Е. Молнар. У період окупації Нового Села хортистської Угорщиною 5 місцевих жителів були кинуті в тюрми, понад 100 відправлені в концтабори і більше 200 - вивезені на примусові роботи. Після звільнення села від фашистських окупантів (24 жовтня 1944 р.) 5 жителів Нового Села добровільно вступили до лав Червоної Армії, один з них загинув смертю хоробрих, 2 - за бойові заслуги удостоєні урядових нагород. У 1976 р. на честь радянських воїнів, полеглих в боях за визволення села від фашистських загарбників, споруджений обеліск Слави; напередодні 30-річчя визволення Закарпаття від чужоземних загарбників в лісі Егрідь (неподалік від села), де в 1944 р. приземлилася партизанська група Д. Усти, встановлено пам'ятний знак.
Поблизу Нового Села розташовані кургани VI-IV ст. до нашої ери.