ЗняцевоЗняцево - село, центр сільської Ради, розташоване в 16 км від районного центру і залізничної станції Мукачево. Населення - 1589 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Вінково, Драгиня, Кінлодь і Червеньово.

В Зняцьово розміщена центральна садиба колгоспу ім. Чапаєва, за яким закріплені 3336 га сільськогосподарських угідь, в т. ч. 2370 га орної землі, 592 га сіножатей, 374 га пасовищ. Господарство вирощує зернові культури, овочі, займається молочно-м'ясним тваринництвом. За високі показники у розвитку сільськогосподарського виробництва колгосп в 1977 р. нагороджений перехідним Червоним прапором ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ і занесений на Дошку пошани ВДНГ СРСР. 27 трудівників удостоєні орденів і медалей СРСР, серед них ордена Леніна - голова колгоспу З. І. Асеном. В селі є середня школа, будинок культури з залом на 260 місць, бібліотека, амбулаторія, магазиніи, їдальня , будинок побуту, ощадкаса, відділення зв'язку.



Перша згадка про Зняцьово в історичних документах відноситься до 1248 р. У березні-квітні 1919 р. в селі існувала Радянська влада. У 1925 р. почала діяти організація КПЧ, в 1928 р. - комсомольська організація. У 1935 р. тут було створено комітет Народного фронту, який проводив велику масово-політичну роботу, спрямовану проти війни і фашизму. 1 травня 1938 під його керівництвом була проведена демонстрація. Під час фашистської окупації жителі с. Червеньово приютили і врятували від гітлерівців 186 радянських дітей і дітей політемігрантів, вивезених ними під Ленінграда, з Орловської області та інтернаціонального санаторію «Новоельня» Барановицькій області. Після звільнення Зняцьово від окупантів (26 жовтня 1944 р.) 124 жителя добровільно вступили до лав Червоної Армії, 19 - до складу 1-го Чехословацького армійського корпусу. 127 з них за мужність і хоробрість нагороджені орденами і медалями СРСР, 41 віддав життя в боях за свободу і незалежність Батьківщини. У селі встановлено пам'ятник односельцям, загиблим у боротьбі з фашистами.

Уродженцями Зняцьово є український радянський поет Ю. А. Гойда (1919-1955; в селі відкрито його музей) і кандидат філологічних наук Я. І. Лавер.

У с. Драгиня виявлено поселення перших століть н. е.. Поселення і кургани слов'ян VII-VIII ст. виявлені у с. Зняцево, а VII-IX ст. - У с. Червеньово. Біля с. Червеньово є також давньоруське поселення (X-XI ст. Н. Е..).

Історія міст та сіл Закарпаття